środa, 19 września 2012

Świątecznie

Witajcie. 

Gdy zobaczyłam mapkę na Mojo Monday


 naszła mnie ochota na zrobienie kartki świątecznej. Połączyłam ze sobą kolory, które lubię chyba najbardziej: niebieski i brąz.... I tat oto powstała inspiracja na trwające wyzwanie dowolne na blogu Digi-Scrappl
Dziękuję Wam, że pomimo mojej nieobecności nie zapomnieliście o mnie i nadal mnie odwiedzacie. Jest mi niezmiernie miło czytać Wasze komentarze :)

A karteczka powędruje sobie jeszcze na wyzwania:
Papelitos Stamps #12 Anything Goes
Lollipop Crafts - 2 different punches or dies 
Lovely hAnglar or Sweet Magnolia - Anything Goes piątek, 14 września 2012

Po powrocie

Witam Was serdecznie.

Dość długo mnie nie było. Zaginęłam w troskach dnia codziennego, w obowiązkach itp. Od kilku dni jednak  powoli wraca do tego, co kiedyś tak bardzo kochałam. A to powyszywam chwilkę.... a to chwycę za szydełko, a to potnę papiery....

Pochłonęły mnie też przenosiny sklepu Digi-Scrap, ale sklep już działa  i powoli z dziewczynami z DT rozruszamy Was do wspólnej zabawy. Na początek aby nie było ciężko możecie tworzyć dowolne prace i projekty na nasze blogowe wyzwanie:


Ja przygotowałam kartkę z okazji ślubu w niebieskich kolorach. Użyłam stempelka Iwony "Z okazji ślubu"W sklepie do niedzieli, użyte stempelki przez DT znajdziecie w promocyjnych cenach. Serdecznie zapraszam Was do zakupu.


A moją kartkę zgłaszam jeszcze na wyzwania:

Mojo Monday - sketch 258

The Pink Elephant - Wedding/Anniversary 
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...