wtorek, 27 listopada 2012

Tag z Cometem.

Witajcie serdecznie!

Comet to jeden z reniferów Św. Mikołaja. Zabłąkał się niedawno do mojej pracowni i tak powstał pierwszy tag do prezentu, który może zawisnąć potem jako bombka na choince. Znów w tradycyjnych kolorach świątecznych.
Myślę, że tych zawieszek powstanie o wiele, wiele więcej, gdyż moich dwóch pomocników bardzo chciałoby bliżej poznać cudne reniferki. 

Comet wędruje sobie na wyzwania:

Lexi's Creations - Christmas  
Addicted to Stamps Challenge - Christmas Time 
Glitter n Sparkle - Ribbon and/or Lace 
Stamping Sensations -  Traditional ChristmasDziękuję serdecznie Wam za odwiedziny i za każdy komentarz, który u mnie zostawiacie. Ściskam mocno w ten mglisty dzień.

czwartek, 22 listopada 2012

Tradycyjnie

Witajcie serdecznie.

Pogoda za oknem nastraja mnie do siedzenia pod kocem, najlepiej z kubkiem gorącej czekolady. Gdyby był jeszcze pod tym kocem, ktoś kto jest dla nas całym życiem miałabym pełnię szczęścia. Niestety takie rzeczy to dopiero wieczorem, gdy dzieci pójdą już spać. :)

Tym niemniej jednak przychodzę do Was dzisiaj z kartką Bożo- Narodzeniową w bardzo tradycyjnych kolorach.Stempelek z Praire Fairy  kolorowany copicami, a napis pochodzi ze sklepu Digi-Scrap.pl i można go kupić TUTAJ.

*   *   *

Jeszcze chciałabym Wam powiedzieć o jednym miejscu, które tworzę. Poszukuję chętnych osób, które chciałyby tworzyć razem ze mną. Jeśli macie ochotę pomóc to zapraszam do kontaktu: Agnieszka@digi-scrap.pl.
Karteczka wędruje sobie na wyzwania:
Papelitos Stamps - #20 Anything Goes
Artistic Inspirations Anything Goes
Paper Playtime - Anything Goes
Victorine Originals - (2nd week) Anything Goes


Challenges 4 Everybody Always Anything Goes
One Stitch At A Time - Use a Digi 
PanPastel UK Challenge - Red and Green 
The Crafty Pad  - Christmas 
środa, 14 listopada 2012

Prosto

Tak na prosto. Świąteczna kartka w nietypowych kolorach, ale lubię nietypowe kolory :) 

Z wykorzystaniem stempelka z Digi-Scrap.pl. piękną śnieżynką autorstwa Caro. Tło zrobione przy pomocy tuszy Distress, bez wykorzystania typowych papierów do scrapbookingu. Kawałek wstążki, ćwieka i kartka gotowa.


Stempelek ten możecie też kupić w zestawie z innymi stempelkami TUTAJ.

Bardzo Wam dziękuję za Wasze komentarze pod ostatnim postem. Nawet nie wiecie, ile Wasz drobny komentarz daje radości i jak bardzo uskrzydla :)

A karteczka wędruje sobie na wyzwania:

Crafty Sentiments - Christmas
Papelitos Stamps  #19 Anything Goes
Fashionista Challenge - Blue Christmas
One Stop Craft - 2E W - #204 Anything Goesśroda, 7 listopada 2012

Smutek...

Za oknem szaro... Ostatnio przygniata mnie kilka rzeczy. Niektórzy mówią, że za bardzo się przejmuję, być może jest jakieś ziarenko prawdy w tym. Więc tym razem bez zbędnych słów, to co w sercu mi siedzi zgrało się z wyzwaniem artjournalowym#52 na Scrapujących Polkach. 
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...