sobota, 25 czerwca 2011

RR-y Staniczki i Buty.- raport

Dzisiaj wpis dotyczący czegoś innego niż karteczki. W 2010 roku zapisałam się do zabawy RR- staniki, buty i torebki. 

Niestety ta zabawa przestała dla mnie być zabawą, gdyż niektóre osoby za bardzo się przejmują pewnymi sprawami. Zabawa trwa przez długi okres i czasami nie jesteśmy przewidzieć niektórych sytuacji.

Troszeczkę spraw mi się obsunęło, i pewnie mniej pilne sprawy odłożyłam na bok. Niestety takie odkładania na później ma swoje konsekwencje...

Ostatnio podczas formatowania komputera usunęłam wszystkie zdjęcia RR-ów wyszywanych przeze mnie, czego bardzo żałuję.

Podjęłam decyzję o wycofaniu się z zabawy.
Wypiszę teraz informacje, jakie RR-y są u mnie. Jeżeli jednak są osoby, którym nie zależy, aby kanwa była jak najszybciej u nich i chcą się ze mną bawić (czyli, że mogę wyszyć im obrazek) proszę o cierpliwość i wyrozumiałość. Jestem osobą, która raczej dotrzymuje danego słowa i musicie mi uwierzyć na słowo, że staram się postawić chociaż jeden krzyżyk dziennie. Niestety nocami nie wyszywam, bo strasznie szybko idą mi oczy i staram się wyszywać tylko przy świetle dziennym. 

A wszystkie kartki, pudełeczka i inne scrapowe rzeczy, które pokazuję na blogu powstają w godzinach nocnych (jeżeli uda mi się nie zasnąć ze zmęczenia podczas usypiania szkraba)

Odnośnie moich kanw, które sobie wędrują.... Jeżeli chcecie, wyszyjcie obrazek na mojej kanwie. Jeżeli jednak moja osoba nie jest mile widziana przez kogokolwiek, może moją kanwę posłać dalej bez przymusu wyszywania na niej czegokolwiek.

RR-staniczki

jestem w posiadaniu kanw:
Krzychy
Renuli (Twoją kanwę wyślę w poniedziałek do Ciebie i bardzo przepraszam, że nie zdążyłam nic wyszyć)


RR - Buciki
Milenka- od 1 czerwca wyszywam obrazek i już zostały mi  backstitche :) więc w przyszłym tygodniu posyłam dalej
Jewa
Damar
Krzycha


Bardzo proszę, aby wymienione osoby określiły się, co mam zrobić z Waszymi kanwami, gdyż nie chciałabym nikogo przetrzymywać.  

Przepraszam wszystkich za opóźnienia z mojej strony.


4 komentarze:

 1. Agnieszko przestań się tłumaczyć i przepraszać.Moja kanwa wiem to na pewno jest u ciebie od STYCZNIA.Ciekawe kiedy zamierzałaś wyszyć te obrazki i ujawnić ile kanw posiadasz gdyby nie moja notka,bo na drugi wpis w tym temacie przez cały rok czas nagle znalazłaś!!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Renula, ale na Twoją kanwę to ja miałam czas na wyszycie do końca czerwca 2011 roku, a z tego co mi wiadomo to czerwiec jeszcze trwa!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. To ja poprosze o przeslanie mojej kanwy bez wyszywania przez Ciebie(uzupelnie sobie bez problemu) do dalszej Osoby ,z gory dziekuje Dana

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja poczekam tylko postaraj się jak najszybciej nadrobić zaległości. Zależy mi na tym by kanwa wróciła do mnie wyszyta w całości przez wszystkie uczestniczki zabawy.
  A tak na marginesie to ja zawsze wyszywam po nocy ;) bo w dzień przy dzieciakach nie dam rady

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za wizytę i za każdy pozostawiony komentarz, który dodaje tak bardzo skrzydeł :)

Thanks you for visiting, and leaving a comment.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...