Przejdź do głównej zawartości

Journaling i dalsze foto

Witam Was serdecznie.

Na początek dzisiaj pokażę Wam dwa moje wpisy do mojego artjournala, które powstały pod wpływem chwili, gdy zainspirowało mnie to, co mnie otacza.

Pierwszy wpis, to inspiracja cytatem, który przytoczył mój znajomy, a który gdy tylko przeczytałam, wiedziałam, że znajdzie miejsce w mojej twórczości.


Transfer na farbę (specjalnie nie robiłam wydruku w odbiciu lustrzanym, gdyż chciałam taki efekt uzyskać w journalu. Kwiatki z wykrojnika sizixa, guziki i trochę białej farby :D i oczywiście odrobina tuszów.

Kolejny wpis artjournalowy powstał pod wpływem chwili, a zainspirował mnie "YCD" i anioły. Wiedziałam co chcę zrobić, życie dołożyło mi trochę swojego, inspiracja tańcem swojego i trochę opadłych piór..... bo ...
"anioły też tracą skrzydła:Cały artjournaling powstaje w starym kalendarzu firmowym :D

A dzisiaj kolejne zdjęcia zaległe na wyzwania fotograficzne.


Dzień 29:  Circle


Dnia 30 nie będzie, bo nie jestem ostatnio smutna :D

I nowe wyzwanie na maj :Ddzień 1: Peace


dzień 2: skyline

Widok z okna u córki w pokoju. Pomyśleć, że człowiek mieszka prawie w centrum miasta :Ddzień 3: something you wore today

No więc... hmm... akurat wychodziliśmy na kolację z rodzinką, więc :D Autorem zdjęcia jest mój mąż i jeszcze trochę muszę go podszkolić w robieniu zdjęć :D


dzień 4: FUN 

Mój fun, to oczywiście laptop :D


Kolejne zdjęcia już niebawem :D


Dziękuję Wam za uwagę i że zechcieliście się na chwilę zatrzymać przy moim poście :D

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję serdecznie za wizytę i za każdy pozostawiony komentarz, który dodaje tak bardzo skrzydeł :)

Thanks you for visiting, and leaving a comment.

Popularne posty z tego bloga

Niech żyje Bal!

"Niech żyje bal" śpiewała Maryla Rodowicz. Styczeń i Luty to czas rożnych bali, od tych tradycyjnych, przez bale przebierańców po te duże karnawałowe, jak chociażby w Rio de Janeiro.
Ten czas kojarzy mi się ze złotem, mnóstwem kolorów, głośną muzyką i tańcem.
Zainspirowana tą różnorodnością balów, jak również wyzwaniem Szufladowym poczyniłam zaproszenie na takową imprezę:


Maska wycięta z głowy, potraktowania złotą farba i embossingiem na ciepło. Dodanych kilka warstw, koronka, gaza, wstążka szyfonowa, sznurek, kwiaty, perełki i piórka.
Zrobienie zdjęcia, gdy za oknem niebo przysłonięte ciężkimi chmurami graniczy z cudem, więc gdy tylko na chwilę się niebo rozjaśniło poprawiłam zdjęcia i poniżej efekt jaśniejszych dni.
Na tym zdjęciu widać delikatny efekt embossingu na masce.Zaproszenie wędruje na wyzwania: 
Szuflada: Wyzwanie 1: Niech żyje bal
Dziękuję Wam kochani, że do mnie zaglądacie i cieszę się, że spodobała się Wam kartka na Dzień Babci.
Ściskam.


OSAAT #52 Zawieszka

Witajcie w niedzielę. Dzisiaj jak co tydzień zapraszam Was na bloga One Stitch At a Time. W tym tygodniu chcemy abyście użyli zawieszki w swoim projekcie:)
Ja przygotowałam kolejną kartkę typu step card. Jeżeli weźmiecie udział w wyzwaniu, macie szansę na wygranie nagrody ufundowaneh przez http://creativecraftworld.co.uk/

A ja mam dla Was niespodziankę, kurs jak zrobić taką kartkę. Jeżeli będzie coś niezrozumiałe, piszcie, ja postaram się dodać zdjęcie, aby lepiej Wam zobrazować powstawanie takiej kartki.
Przede wszystkim potrzebujemy sztywną kartkę na bazę kartki. Ja używam papieru o gramaturze 250g/m2.
Baza moja wynosi 28 x 14 cm. Zginamy ją na pół i otrzymujemy kartkę o wymiarach 14x14cm.
Następnie rysujemy sobie linie pomocnicze, w odległości 2 cm od brzegów, i w połowie kartki 7 cm..
Nacinamy bazę jakby od środka , w odległości 2cm od brzegu w głąb sięgając do 7cm lini.

Nacięty środek wyginamy w przeciwnym kierunku i otrzymujemy coś takiego jak na zdjęciu powyżej. Z jednej strony nacinam…

Zaproszenia Komunijne

Witajcie serdecznie.
Dzisiaj chciałabym Was zaprosić na bloga Digi-Scrappl, bo mamy dla Was kolejne wyzwanie, już 24 :D
Tym razem proponujemy Wam wykonanie pracy, bez użycia gotowych papierów do scrapbookingu. Może to być kartka lub inna dowolna praca, z przewagą papieru.
Ja przygotowałam zaproszenia komunijne, bo już w maju moja córa będzie miała przyjemność uczestniczyć w tym, jakże ważnym sakramencie.
Aby już nie przedłużać, eleganckie zaproszenia, wykonane przy użyciu papieru wizytowego.


Przez chwilę miałam inną wizję i powstało jedno wyjątkowe zaproszenie, ale nie bardzo mi pasowało kolorystycznie i zostałam ostatecznie przy prostszej wersji.

Do wykonania zaproszeń użyłam jednego z najnowszych stempelków dostępnych w digi-scrap.pl mojego autorstwa: "Komunia- zaproszenie"
Zaproszenia wędrują na wyzwania:
Charisma CardzRibbon, ribbon, ribbon Paper Crafting Journey -Anything made with paper goes Divas by Design #23 Favorite things (ribbon) Paper Shelter Challenge- Anything …