Przejdź do głównej zawartości

Dynia

W szkole mojej córki jest konkurs na najfajniejszą  dynię. Jagoda bardzo chciała wziąć udział, więc gdy został jeszcze jeden dzień, postaraliśmy się o dynię, znaleźliśmy inspirację na stronie Marthy Stewart i powstała dekoracja z dyni. Oczywiście Jagoda (lat 7) dzielnie pomagała, drążyła dynię, kolorowała wiedźmy, zbierała mech z ogrodu i  dopingowała, a ja męczyłam dynię... 
Okazało się, że miałam za cienkie druty i musiałam użyć ich trochę więcej niż trzech, bo bardzo mi się wyginały, ale efekt wyszedł bardzo fajny. 


Zdjęcie robione dzisiaj z samego rana, dlatego przy lampie błyskowej. Dodatkowo użyłam kwiatków z wykrojnika, sztucznych kwiatków i liści jesiennych i kwiatków ze spinek.

zastanawiam się, czy jutro uda się przynieść dynię z powrotem do domu, aby zrobić dekorację na przyjęcie halloweenowo-urodzinowe  :)

Naszą dynię zgłaszam na wyzwania:


Crafty Creations #91 Halloween or Autumn
 Little Red Wagon LRW#52 'Halloween'
Pixie Dust Studio #46 Halloween
Craft Imaginarium 'Halloween'

Dziękuję Wam za odwiedziny i pozostawiane komentarze :*

Komentarze

  1. Super kompozycja z dyni :)Widać, że się napracowałaś :)
    Pozdrawiam serdecznie :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Wow!!!! This is a stunning creation!!!!! Lovely idea!!

    Great to see your work at Crafty Creations Challenge! Thanks for joining us and good luck!

    Sweet greetings, Saskia :)
    (guest designer)

    OdpowiedzUsuń
  3. o rany - takiej wersji to ja jeszcze nie widziałam !!!! super !

    OdpowiedzUsuń
  4. buuu wszyscy molestują dynie a ja je uwielbiam jeść:)))))ale wyszło super:)buziaki;)

    OdpowiedzUsuń
  5. Świetną zabawę miałyście i dekoracja wyszła super,taka ...wyszukana;)

    OdpowiedzUsuń
  6. Very clever! Thanks for joining us at Little Red Wagon:)
    Joanne xo

    OdpowiedzUsuń
  7. OMGosh! How creative and perfect for Halloween! Thanks for joining us at Pixie Dust this week!

    OdpowiedzUsuń
  8. Oh, my gosh! This is awesome & so creative!

    Thanks for joining us on the Simon Says Stamp & Show challenge!

    OdpowiedzUsuń
  9. Fabulous home decor! Thanks for joining us over at Simon Says Stamp and Show! xxx

    OdpowiedzUsuń
  10. oh wow - this is a bit special and truly unique! Sooo creative - thanks for sharing with us at Crafty Creations! bx

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję serdecznie za wizytę i za każdy pozostawiony komentarz, który dodaje tak bardzo skrzydeł :)

Thanks you for visiting, and leaving a comment.

Popularne posty z tego bloga

....

Dzisiejszy dzień jest dla mnie szczególny. Stało się tak za sprawą portalu Polki Scrapują , gdzie zostałam ogłoszona jako Scraperka Miesiąca Grudnia. Jest to dla mnie szczególne wyróżnienie, za które bardzo dziękuję administratorkom i projektantkom portalu. Jeżeli macie ochotę, TUTAJ znajduje się wywiad ze mną. Możecie co nieco dowiedzieć się o mnie :) Niestety jak to w życiu bywa, miłe wiadomości mieszają się z tymi gorszymi. Niestety te gorsze są takie, że dzisiaj spędziłam kolejne pół dnia na wizytach u lekarzy i w szpitalu. Skutkiem tego mam żywego dwulatka z nogą w gipsie w domu :(( Prawdopodobnie skręcenie stawu kolanowego i niestety noga musi być unieruchomiona przez tydzień. Na szczęście kości całe. A na osłodę pokaże dwa ATC na wyzwania Scrapujących Polek, których chyba nie prezentowałam na blogu. Dziękuję Wam za wizytę i za komentarze, które u mnie zostawiacie :)

Niech żyje Bal!

"Niech żyje bal" śpiewała Maryla Rodowicz. Styczeń i Luty to czas rożnych bali, od tych tradycyjnych, przez bale przebierańców po te duże karnawałowe, jak chociażby w Rio de Janeiro. Ten czas kojarzy mi się ze złotem, mnóstwem kolorów, głośną muzyką i tańcem. Zainspirowana tą różnorodnością balów, jak również wyzwaniem Szufladowym  poczyniłam zaproszenie na takową imprezę: Maska wycięta z głowy, potraktowania złotą farba i embossingiem na ciepło. Dodanych kilka warstw, koronka, gaza, wstążka szyfonowa, sznurek, kwiaty, perełki i piórka. Zrobienie zdjęcia, gdy za oknem niebo przysłonięte ciężkimi chmurami graniczy z cudem, więc gdy tylko na chwilę się niebo rozjaśniło poprawiłam zdjęcia i poniżej efekt jaśniejszych dni. Na tym zdjęciu widać delikatny efekt embossingu na masce. Zaproszenie wędruje na wyzwania:  Szuflada: Wyzwanie 1: Niech żyje bal Dziękuję Wam kochani, że do mnie zaglądacie i cieszę się, że spodobała się Wam

Pudełko na zdjęcia lub inne pamiątki...

Powstało wczoraj wieczorem. Można w nim podarować słodycze, a potem może służyć jako pudełko na pamiątki, albo zdjęcia. Jako podziękowanie... W oparciu o paletę The Play Date Cafe Użyte materiały: zestaw "Piknik pod wiszącą skałą" ze Scrapki.pl tusz latarnia morska turkusowy embossing na ciepło antique linen stempel: 'Dziękuję' Lemonade pozostałe: koronka, maszyna do szycia, tasiemka srebrna, brokat w kleju (stickles) Pudełko zgłaszam na wyzwania (my entry to challenge):  A Spoonfull of Sugar  #134 Thank You Simon Says Challenge  Sketch Stampavie and more  #124 Glitter   CropStop    #2 Add some Stickles Crafty Catz Challenge  #65 Thank You Crazy 4 Challenges  C4C70 Thank You Stamp, Scrap & Doodle  Anything Goes AI Factory  Anything Goes Lemonade Challenges  #11 Koronka *   *   * Aneladgam Kalie kupiłam gotowe, nie robiłam ich :) *   *   * Dziękuję Wam za odwiedziny i pozostawione komentarze :*