Przejdź do głównej zawartości

BLOG HOP Lollipop Crafts

Witajcie serdecznie. Dzisiaj czas na świętowanie! Lollipop Crafts obchodzi dzisiaj swoją rocznicę blogową i zapraszamy Was słodko do zabawy!
It's time for a CELEBRATION!!! Lollipop Crafts is celebrating their ONE YEAR BLOGAVERSARY and you are sweetly invited to join the fun!

Po pierwsze, wróciliśmy z naszymi tygodniowymi wyzwania po wakacyjnej przerwie. Tematem dzisiejszego wyzwania jest:

ŚWIĘTOWANIE (np. urodziny, rocznica, ślub, narodziny itp.).
First of all, we are back from summer break with our weekly challenge. The theme this week is CELEBRATION! Create a card/project with a celebration theme (ex. birthday, anniversary, wedding, new baby, graduation, etc) 

Zawsze znajdziemy powód do świętowania. Pierwsze wyzwanie w tym miesiącu jest sponsorowane przez Meljen's Designs. Jedna losowo wybrana osoba, która zgłosi pracę na wyzwanie w tym tygodniu wygra fantastyczną nagrodę od naszego sponsora. 
 We all have something to celebrate right? It is the first challenge of the month and that means we are sponsored this week by Meljen's Designs. One lucky random challenge player this week will win a fantastic prize. 

Meljen\

Zgłaszajcie swoje prace na blogu Lollipop Crafts, aby mieć szansę na nagrodę. Na blogu możecie też sprawdzić dokładnie zasady zgłaszania swoich prac!
 Be sure to link your creations with InLinkz on the LC blog for a chance. Check out the challenge rules too! (insert Meljen's badge)

Po drugie... nie ma świętowania bez zabawy! Przyłącz się do naszego rocznicowego skakania po blogach. Macie czas do jutra (czas polski to 9 rano w środę), aby odwiedzić i skomentować blog każdego członka naszego wspaniałego DT. Ukryliśmy nagrody więc warto spróbować! 
Secondly, it wouldn't be a celebration without some FUN! Join in on our Anniversary blog hop! You have until tomorrow (Tuesday at midnight PST) to visit and comment on each DT member's blog. Make sure you visit each of us because their are hidden prizes (the DT doesn't even know who has the prizes). 

Zwycięzcy zostaną opublikowani w środę. Listę sponsorów i zasady blog hopu znajdziecie na blogu Lollipop Crafts!
 Winners will be announced on Wednesday. List of blog hop sponsors can be found on the LC blog and the master blog hop order is there too!

Trafiłeś do mnie  z blogu Juelmarie. Jeśli jesteś tutaj przez przypadek zacznij swoją podróż od blogu Lollipop Crafts!
You should have arrived here from Juelmarie's blog. If you hopped here by chance, please head over to Lollipop Crafts and begin your journey there.


I moja praca: tag z cudowną myszką :) (wróciliśmy o 2 w nocy i dopiero rano dałam radę wrzucic zdjęcie)


Mam nadzieję, że bloger okaże się łaskawy i opublikuje mojego posta :)

Mimo wszystko dziękuję, że do mnie zaglądnęliście i zapraszam Was do dalszej podróży do: Mimi :)

Now it's time for you to hop on over to Mimi's  blog and leave some sugar!!"Komentarze

 1. Happy one year Anniversary! Thanks so much for the bloghop and the chance to win some lovely prizes
  Hugs Julie P

  OdpowiedzUsuń
 2. Thanks for putting up the info sweetie!

  OdpowiedzUsuń
 3. Informacja się ukazała, niestety zdjęcia pracy nie widać, jak sądzę na pewno jest świetna. Nie do końca rozumiem sprawę ukrytych na blogach nagród - trzeba je odnaleźć? Tłumaczenie bywa kiepskie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziekuje - my Polish is VERY rusty! And Happy Anniversary!

  Deanne :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Happy Anniversary and thanks for the chance to win some candy.

  Babe
  youiesmom@att.net

  OdpowiedzUsuń
 6. Hi ona_i_ja
  Happy...Happy Celebration!
  Thanks for the info and a chance to Win!!
  -Sony
  Sonia-Studio60

  OdpowiedzUsuń
 7. Happy Anniversary. Thanks for the into and for a chance to win some prizes. It's been so much fun blog hoping.

  OdpowiedzUsuń
 8. Happy Anniversary! Sorry you didnt get to put your photos up.

  OdpowiedzUsuń
 9. Happy Anniversary LP and thanks for all the fun you provide in the challenges and blog hops.

  OdpowiedzUsuń
 10. Cute tag! so glad i came back to see it! ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. this is such a cool tag! love it!

  OdpowiedzUsuń
 12. what a cute tag. love it!
  kathleen mc x

  OdpowiedzUsuń
 13. Beautiful tag! i love all of the distressing and your ticket sentiment.

  OdpowiedzUsuń
 14. Your tag is wonderful and the image with mouse is very cute.

  Hugs Monika

  OdpowiedzUsuń
 15. Such a sweet design and great coloring!

  OdpowiedzUsuń
 16. I love this tag! So precious!

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję serdecznie za wizytę i za każdy pozostawiony komentarz, który dodaje tak bardzo skrzydeł :)

Thanks you for visiting, and leaving a comment.

Popularne posty z tego bloga

....

Dzisiejszy dzień jest dla mnie szczególny. Stało się tak za sprawą portalu Polki Scrapują , gdzie zostałam ogłoszona jako Scraperka Miesiąca Grudnia. Jest to dla mnie szczególne wyróżnienie, za które bardzo dziękuję administratorkom i projektantkom portalu. Jeżeli macie ochotę, TUTAJ znajduje się wywiad ze mną. Możecie co nieco dowiedzieć się o mnie :) Niestety jak to w życiu bywa, miłe wiadomości mieszają się z tymi gorszymi. Niestety te gorsze są takie, że dzisiaj spędziłam kolejne pół dnia na wizytach u lekarzy i w szpitalu. Skutkiem tego mam żywego dwulatka z nogą w gipsie w domu :(( Prawdopodobnie skręcenie stawu kolanowego i niestety noga musi być unieruchomiona przez tydzień. Na szczęście kości całe. A na osłodę pokaże dwa ATC na wyzwania Scrapujących Polek, których chyba nie prezentowałam na blogu. Dziękuję Wam za wizytę i za komentarze, które u mnie zostawiacie :)

Niech żyje Bal!

"Niech żyje bal" śpiewała Maryla Rodowicz. Styczeń i Luty to czas rożnych bali, od tych tradycyjnych, przez bale przebierańców po te duże karnawałowe, jak chociażby w Rio de Janeiro. Ten czas kojarzy mi się ze złotem, mnóstwem kolorów, głośną muzyką i tańcem. Zainspirowana tą różnorodnością balów, jak również wyzwaniem Szufladowym  poczyniłam zaproszenie na takową imprezę: Maska wycięta z głowy, potraktowania złotą farba i embossingiem na ciepło. Dodanych kilka warstw, koronka, gaza, wstążka szyfonowa, sznurek, kwiaty, perełki i piórka. Zrobienie zdjęcia, gdy za oknem niebo przysłonięte ciężkimi chmurami graniczy z cudem, więc gdy tylko na chwilę się niebo rozjaśniło poprawiłam zdjęcia i poniżej efekt jaśniejszych dni. Na tym zdjęciu widać delikatny efekt embossingu na masce. Zaproszenie wędruje na wyzwania:  Szuflada: Wyzwanie 1: Niech żyje bal Dziękuję Wam kochani, że do mnie zaglądacie i cieszę się, że spodobała się Wam

Pudełko na zdjęcia lub inne pamiątki...

Powstało wczoraj wieczorem. Można w nim podarować słodycze, a potem może służyć jako pudełko na pamiątki, albo zdjęcia. Jako podziękowanie... W oparciu o paletę The Play Date Cafe Użyte materiały: zestaw "Piknik pod wiszącą skałą" ze Scrapki.pl tusz latarnia morska turkusowy embossing na ciepło antique linen stempel: 'Dziękuję' Lemonade pozostałe: koronka, maszyna do szycia, tasiemka srebrna, brokat w kleju (stickles) Pudełko zgłaszam na wyzwania (my entry to challenge):  A Spoonfull of Sugar  #134 Thank You Simon Says Challenge  Sketch Stampavie and more  #124 Glitter   CropStop    #2 Add some Stickles Crafty Catz Challenge  #65 Thank You Crazy 4 Challenges  C4C70 Thank You Stamp, Scrap & Doodle  Anything Goes AI Factory  Anything Goes Lemonade Challenges  #11 Koronka *   *   * Aneladgam Kalie kupiłam gotowe, nie robiłam ich :) *   *   * Dziękuję Wam za odwiedziny i pozostawione komentarze :*