Przejdź do głównej zawartości

45. Dla chłopca

Terminy mnie gonią... Wieczorkiem usiadłam do kolejnej karteczki na chrzest. Tym razem dla chłopca. Niestety w połowie pracy moja maszyna się zbuntowała i dwie godziny trwało starcie: ja przeciwko maszynie. Udało się, wygrałam, przeszyłam jak chciałam. Ale dzisiaj czeka ją (maszynę) smarowanko i czyszczonko.

A oto i efekt moich starć:


I troszeczkę zbliżeń:




Środek kartki już nie jest biały u mnie, staram się zawsze chociaż troszeczkę ozdobić.




Do kartek wczoraj dorobiłam pudełka i karteczki zostały ładnie zapakowane i już dzisiaj pojechały w świat.

Do karteczki użyłam:
papiery Victoriana ze scrap.com.pl
wydruk komputerowy kolorowany kredkami akwarelowymi,
 kwiatki robione z wycinanek i kwiatki prima chelsea ze sklepu Scrap Pasja.
tasiemka atłasowa i przeszycia na maszynie.

Karteczka zgłoszona na wyzwania:

Crazy 4 ChallengesC4C40 "Pleats"/ Zakładki
Sir Stampalot Challenge "Punch it"
Card Pattern #67 Mapka/ Sketch


Dziękuję za odwiedziny i komentarze

Komentarze

  1. Hi there

    Your card is lovely and such beautiful stitching detail.

    Thank you for sharing with us at Stampalot Challenge this month and good luck.

    B x

    OdpowiedzUsuń
  2. So beautiful, love it.
    hugs chris xx
    thanks for joining us in the Sir stampalot Challenge

    OdpowiedzUsuń
  3. This is beautiful! I love the sweet baby image and gorgeous details! Thank you for joining us at Creative Inspirations!
    Hugs,
    April

    OdpowiedzUsuń
  4. piękna kartka :) też bym chciała mieć maszynę do szycia.. :) może kiedyś sobie sprawię,inspirujesz..inspirujesz... :)

    OdpowiedzUsuń
  5. This is a gorgeous card. The image is adorable and the heart border punch is so pretty.
    Thank you for joining us at Sir Stampalot this month.
    Clare x

    OdpowiedzUsuń
  6. This is a lovely card. Thanks for joining us this week at Creative Inspirations Challenge Blog! xxx

    OdpowiedzUsuń
  7. Agnieszko Twoje prace osiągnęły już chyba mistrzowski stan - lubie je oglądać, są cudowne

    OdpowiedzUsuń
  8. What a lovely easel thank you for joining us at creative inspiration love the detail

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję serdecznie za wizytę i za każdy pozostawiony komentarz, który dodaje tak bardzo skrzydeł :)

Thanks you for visiting, and leaving a comment.

Popularne posty z tego bloga

....

Dzisiejszy dzień jest dla mnie szczególny. Stało się tak za sprawą portalu Polki Scrapują , gdzie zostałam ogłoszona jako Scraperka Miesiąca Grudnia. Jest to dla mnie szczególne wyróżnienie, za które bardzo dziękuję administratorkom i projektantkom portalu. Jeżeli macie ochotę, TUTAJ znajduje się wywiad ze mną. Możecie co nieco dowiedzieć się o mnie :) Niestety jak to w życiu bywa, miłe wiadomości mieszają się z tymi gorszymi. Niestety te gorsze są takie, że dzisiaj spędziłam kolejne pół dnia na wizytach u lekarzy i w szpitalu. Skutkiem tego mam żywego dwulatka z nogą w gipsie w domu :(( Prawdopodobnie skręcenie stawu kolanowego i niestety noga musi być unieruchomiona przez tydzień. Na szczęście kości całe. A na osłodę pokaże dwa ATC na wyzwania Scrapujących Polek, których chyba nie prezentowałam na blogu. Dziękuję Wam za wizytę i za komentarze, które u mnie zostawiacie :)

Niech żyje Bal!

"Niech żyje bal" śpiewała Maryla Rodowicz. Styczeń i Luty to czas rożnych bali, od tych tradycyjnych, przez bale przebierańców po te duże karnawałowe, jak chociażby w Rio de Janeiro. Ten czas kojarzy mi się ze złotem, mnóstwem kolorów, głośną muzyką i tańcem. Zainspirowana tą różnorodnością balów, jak również wyzwaniem Szufladowym  poczyniłam zaproszenie na takową imprezę: Maska wycięta z głowy, potraktowania złotą farba i embossingiem na ciepło. Dodanych kilka warstw, koronka, gaza, wstążka szyfonowa, sznurek, kwiaty, perełki i piórka. Zrobienie zdjęcia, gdy za oknem niebo przysłonięte ciężkimi chmurami graniczy z cudem, więc gdy tylko na chwilę się niebo rozjaśniło poprawiłam zdjęcia i poniżej efekt jaśniejszych dni. Na tym zdjęciu widać delikatny efekt embossingu na masce. Zaproszenie wędruje na wyzwania:  Szuflada: Wyzwanie 1: Niech żyje bal Dziękuję Wam kochani, że do mnie zaglądacie i cieszę się, że spodobała się Wam

Pudełko na zdjęcia lub inne pamiątki...

Powstało wczoraj wieczorem. Można w nim podarować słodycze, a potem może służyć jako pudełko na pamiątki, albo zdjęcia. Jako podziękowanie... W oparciu o paletę The Play Date Cafe Użyte materiały: zestaw "Piknik pod wiszącą skałą" ze Scrapki.pl tusz latarnia morska turkusowy embossing na ciepło antique linen stempel: 'Dziękuję' Lemonade pozostałe: koronka, maszyna do szycia, tasiemka srebrna, brokat w kleju (stickles) Pudełko zgłaszam na wyzwania (my entry to challenge):  A Spoonfull of Sugar  #134 Thank You Simon Says Challenge  Sketch Stampavie and more  #124 Glitter   CropStop    #2 Add some Stickles Crafty Catz Challenge  #65 Thank You Crazy 4 Challenges  C4C70 Thank You Stamp, Scrap & Doodle  Anything Goes AI Factory  Anything Goes Lemonade Challenges  #11 Koronka *   *   * Aneladgam Kalie kupiłam gotowe, nie robiłam ich :) *   *   * Dziękuję Wam za odwiedziny i pozostawione komentarze :*