Przejdź do głównej zawartości

62. Imieninowa....

Już niedługo moja mama ma imieniny i wczoraj jeszcze chwilkę posiedziałam w nocy i zrobiłam kolejną karteczkę, właśnie z przeznaczeniem dla mojej mamy.

Opierałam się na mapce z Daring Cardmakers


Zapraszam też chętnych do odwiedzenia dwóch ciekawych miejsc (sponsorów nagród na Daring Cardmakers):

W karteczce ukryty jest tag z życzeniami: "Dużo Szczęścia i Słodyczy".


Do bukieciku użyłam Soft Flowers:


Ponadto użyłam chcocolatcafe z ILS, kwiatki Prima, papier z Lidla, papier Dovercraft, stempel Whiff of Joy i mój ulubiony dziurkacz brzegowy Marthy Stewart i papieru z zestawu Victoriana ze sklepu Scrap.com.pl.

Karteczka zgłoszona na wyzwania:
Just US Girls JUGS38 'Color Challenge'
Alphabet Challenge 'H is for Heart'



Dziękuję za odwiedziny i wszystkie pozostawione komentarze. :*

Komentarze

  1. Pretty card, love the stitching.
    Thanks for joining in with us at DCM.
    good luck!

    OdpowiedzUsuń
  2. What a beautiful card! Thanks for joining in with our sketch dare this week and good luck with the draws.

    Lynda xxx

    OdpowiedzUsuń
  3. Bardzo fajna interpretacja mapki. Mama pewnie będzie szczęśliwa dostają kartkę robioną przez ciebie:)

    OdpowiedzUsuń
  4. Very pretty! Great job with the challenge colors! Thanks so much for playing along with Just Us Girls this week :)

    OdpowiedzUsuń
  5. Such a sweet image and great colours Thanks for joining in with The Daring Cardmakers this week

    OdpowiedzUsuń
  6. Pretty card, thanks for taking part in the Alphabet Challenge xx

    OdpowiedzUsuń
  7. Beautiful image and love that border punch! Really pretty card! I wish I could read what you are blogging and about all the details of your card! Thanks for playing with Just Us Girls!

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję serdecznie za wizytę i za każdy pozostawiony komentarz, który dodaje tak bardzo skrzydeł :)

Thanks you for visiting, and leaving a comment.